ZŁOTO I SREBRO W AMATORSKIM TURNIEJU MMA ZAWODNIKÓW RIO GRAPPLING CLUB ZG

Dnia 10.10.2015 w Poznaniu odbyła się kolejna edycja Amatorskiej Ligii MMA.  Sekcję Rio Grappling Club Zielona Góra reprezentowało na tych zawodach dwóch zawodników: Adrian Kotowski- walczył w turnieju z ograniczoną formułą mma w kat. senior 70kg i Grzegorz Wabno -walczył w turnieju mma w kat. junior 61kg. Adrian-pierwotnie miał walczyć kategorię niżej (do 66kg), ale ze względu na 200g. nadwagi przesunięty został do kategorii 70kg. Wygrał w niej na punkty jedną walkę, a drugą minimalnie przegrał w dogrywce na punkty , ostatecznie zdobył srebrny medal (obie walki przewalczył z kontuzją stopy).  . Z kolei Grzegorz stoczył w turnieju 3 walki: dwie pierwsze wygrał zdecydowanie na punkty, a trzecią finałową szybko wygrał przez duszenie gilotynowe z gardy. Tym samym Grzesiek zakończył turniej ze złotym medalem. Zawodnikom składamy gratulacje za dobry występ, tym bardziej, że to był ich debiut w amatorskim mma i w dodatku na turnieju.